Kuća na prodaju, Putinci, 236.900€, 251m²

236.900 €
944 € / m2
- Površina: 251 m²
- Površina placa: 19a
- Grejanje na gas
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1394
Opis oglasa
PRODAJE SE kuća sa tri stana, pordumom cca 15m2, sa ekonmoski ojektima za uzgoj bikova, supe, pušnica od cca 600m2. Plac je površine 1896m2, izčazi na dve ulice. sve je uredno i čisto, ogradjen pla. U kući etažno grejanje na gas, parketi, pvc stolarija, video nadzor, klima, visoki plafoni. Moguća zamena za stan u Novom Sadu ili Beogra
"SAVETNIK NEKRETNINE", Reg. Posrednika 1394,
Video možete pogledati na sledećem linku:
Našu ponudu možete pogledati na http://www.novisadnekretnine.rs!
Pozovite nas da se dogovorimo
064... (prikaži broj telefona)
, Vaš Savetnik za nekretnine!du.