Kuća na prodaju, Dunavska, 80.000€, 260m²

80.000 €
308 € / m2
- Površina: 260 m²
- Površina placa: 2.5a
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska
kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja, asfalt, plac 2.5a
U ponudi vikend kuća na Srebrnom jezeru, u selu Ostrovo, na samo 300m od jezera. Kuća poseduje dva odvojena stana i nalazi se na placu površine 2.5 ara. Na placu se nalazi i garaža površine 30m2.
Kuća ima trofaznu struju, bunarsku vodu sa hidroforom, septičku jamu. Grejanje je na peć na struju i na čvrsta goriva.
Poseduje veliku terasu ispred kuće i divan vrt, a, takođe, i svaki stan ima veliku terasu ispred za uživanje. Ozidani roštilj, česma, pečenjara, kao i sušara za meso samo su još neke od prednosti za ugodan boravak u ovoj kući.
Kuća je pogodna kako za život, tako i za izdavanje.
Uknjižena na 118m2.
Agencijska provizija 2%
Agent: Verica Simović 060... (prikaži broj telefona) (licenca br. 2280)