3-etažna kuća na prodaju, Sokobanjska, 650.000€, 165m²
Beograd, Savski Venac, Stadion Crvene zvezde
Šifra oglasa: 4zida-34877Oglas ažuriran: 22.04.2026.

650.000 €
3.939 € / m2
165 m²
9 soba
DEDINJE, 165M2, I+II+PTK, 4.2ARA,
- Etaž: 3
- Površina: 165 m²
- Površina placa: 4a
- Grejanje na struju
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Vertikala kuće, za renoviranje.Agencijska provizija 2% PR/3 Sokobanjska -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=34877
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Gigant nekretnineGigant Nekretnine

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...