Kuća na prodaju, Stepojevac, 150.000€, 187m²

150.000 €
802 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Površina: 187 m²
- Površina placa: 9a
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 482
Opis oglasa
Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca!
Nekretnine idealne za višegeneracijsko stanovanje, izdavanje ili poslovnu delatnost – glavni objekat od 187m2 (upisana površina u katastru 117m2) poseduje pet spavaćih soba, prostrani dnevni boravak sa kaminom, trpezariju sa kuhinjom, ostavu, zastakljene i terase otvorenog tipa, dva kupatila od kojih jedno poseduje hidormasažnu kadu. Manji objekat od 77m2 (uknjižena površina 52m2) u svojoj osnovi poseduje prostranu trem terasu i garažu, dok spoljašnje stepenište vodi na etažu za stanovanje gde se nalazi dnevna i dve spavaće sobe. Treći stambeni objekat se sastoji od opremljene trpezarije sa kuhinjom i tri ostave ukupne površine 53m2 u čijem sklopu je i montažni objekat od 30m2 koji može imati različite namene.
Ukupna površinu placa je 19,98 ara. Na parceli su zasađene različite voćke kao i vinova loza dok je ceo prostor ograđen kamenom ogradom i pod sistemom je video nadzora.
Opremljenost: PVC i drvena stolarija, podovi laminat i keramika. Trofazna struja, gradska i bunarska voda, septička jama (mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju). Objekti od 187m2 i 53m2 su pod sistemom etažnog grejanja na struju (električni kotao)
Lokacija: Nepokretnosti se nalaze na atraktivnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra Stepojevca, a opet u mirnom delu, izolovanom od gradske buke. Miran kraj pun zelenila, nadomak svih zadržaja – idealna prilika!