Kuća na prodaju, Telep, 206.000€, 104m²

206.000 €
1.981 € / m2
- Površina: 104 m²
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
Opis oglasa
Novi Sad, Severni Telep, kuća sa tri posebna stana +++ Agencijska oznaka 3045709 Novi Sad Severni Telep. Spratna kuća stara 30 godina, sa tri posebna stana, korisne površine 150 m2, površina stambenog prostora 113 m2 dve garsonjere po 25 m2, jedan jednoiposoban stan 33 m2, garaža 30 m2, podobna za preuređenje u stambenu jedinicu. Potkrovlje je takođe moguće urediti kao stambeni prostor. Grejanje na gas. Kompletna telekomunikaciona infrastruktura. Parking. Ulica mirna i tiha u neposrednoj blizini svi infrastrukturni gradski sadržaji.