Kuća na prodaju, Telep, 597.400€, 331m²

597.400 €
1.805 € / m2
- Površina: 331 m²
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
Opis oglasa
Na prodaju porodična stambena zgrada sa tri stambene jedinice, odlična kako za porodično stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla, na parceli površine 680 m².
Objekat se sastoji od:
suterena površine 106 m² sa garažom
prizemlja površine 111 m², organizovanog kao jedan stan sa mogućnošću podele na dve zasebne jedinice
dva duplex stana od po 115 m²
Uz objekat se nalazi i dodatna montažna garaža.
Grejanje je centralno na gas, sa novom peći kupljenom ove godine. Svaka stambena jedinica poseduje zasebno strujno brojilo. Kuća je građena 1988. godine od pune cigle, sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom.
Dvorište je lepo uređeno, sa održavanom baštom koja pruža dodatni komfor i privatnost.
Nekretnina idealna za veću porodicu, više generacija ili kao investicija za izdavanje više stambenih jedinica.
U cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%
Kontakt 069... (prikaži broj telefona)
Prikaz kuće na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica27 min
- Futoški park31 min
- Limanski park35 min

Obeležja kulture u blizini
- Galerija Matice srpske9 min
- Dvorac Eđšeg9 min
- Jodna Banja9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)9 min