Kuća na prodaju, Svetozara Markovića, 350.000€, 188m²
Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo
Šifra oglasa: 4zida-2172Oglas ažuriran: 29.04.2026.

350.000 €
1.862 € / m2
188 m²
1 soba
- Površina: 188 m²
- Površina placa: 14.66a
- Grejanje na gas
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Polunamešteno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 97
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Objekat poseduje: dvorište
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju uknjižena kuća u Vojlovici sa tri stambene celine. Kuća 120m2 i predstavlja 4,0-soban stan, garsonjera od 28m2 i jednosoban stan od 40m2 koji je adptiran u stambeni a vodi se kao pomoćni prostor. i još pet pomoćnih objekata na 14,66 ari placa, idelano za poljeprivredno domaćinstvo i stanovanje. grejanje na gas i čvrsto gorivo.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...