1-etažna kuća na prodaju, Dimitrija Tucovića, 135.000€, 146m²

135.000 €
925 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Kuća u nizu
- Etaž: 1
- Površina: 146 m²
- Površina placa: 4a
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 208
Opis oglasa
Odličan plac sa kućom, P+1, nedaleko od železničke stanice, pošte, Žitopeka, ... Plac je ukupne površine 425 kvm, dok je objekat površine 146 kvm, a koji se sastoji iz starije gradjenog dela i objekat novijeg datuma. Potrebno je kompletno sredjivanje objekta. Lokacijski je odličan, dobar plac za investitora, ravan i pravougaonog oblika. Blizina ulice Dimitrija Tucovoića.
VREDI POGLEDATI
Za bliže informacije, agencija nekretnina DONA E, sa glavnim sedišten u centru grada, na adresi Svetozara Markovića 5, stan 3.
http://www.donae.rs, 060... (prikaži broj telefona) , 060... (prikaži broj telefona) , 061... (prikaži broj telefona)
Agencija DONA E NEKRETNINE NIŠ je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 208.
Prikaz kuće na mapi
Parkovi u blizini
- Spomen park Bubanj21 min
- Park heroja NOB-a26 min
- Park Čair33 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik kralju Aleksandru5 min
- Vladičanski dvor6 min
- Donina česma6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Škola za osnovno i srednje obrazovanje Carica Jelena)3 min
- Srednja škola (Mašinska škola Niš)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Bajka)4 min
- Fakultet (Univerzitet u Nišu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)5 min