Ugostiteljski objekat na prodaju, Altina, 2.000.000€, 1414m²

2.000.000 €
1.414 € / m2
- Grejanje na norveške radijatore
- Luksuzno
- Opremljenost: Prazno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1270
Opis oglasa
Prodaje se prelep hotel na Altini, odlično pozicioniran, izdvojen od vreve a opet blizu grada: na 8,8 km od Beogradske arene, 12 km od Aerodroma Nikola Tesla i od Železničke stanice Beograd, 13 km od Beogradskog sajma i Trga republike...
Hotel sadrži 23 raskošno opremljena apartmana, od kojih svaki ima flat-screen TV i sopstveno kupatilo, a pojedine smeštajne jedinice sadrže prostor za sedenje i/ili balkon. Grejanje je na Norveške radijatore a svaka prostorija ima i svoj klima uređaj.
Kvadratura objekta je 1414,74m2.
Ukupan kapacitet je za pedesetak ljudi.
Ispred hotela se nalazi parking za 5-6 automobila, a sa strane ima i dodatnog prostora za parkiranje.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koje možete videti na našem sajtu http://www.benefitnekretnine.rs
Agencija Benefit nekretnine - agent Luka