Hala na prodaju, Gradske lokacije, 309.000€, 1574m²
Gradske lokacije, Apatin
Šifra oglasa: 4zida-10416Oglas ažuriran: 05.05.2026.

309.000 €
196 € / m2
Hala
1574 m²
Prizemlje
Poslovno- magacinski objekat u Apatinu
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
Opis oglasa
Na prodaju poslovni objekat sledećih karakteristika:
- hala, magacin površine 1088m2
- pomoćni objekat površine 457m2
- parcela površine 2513m2
- trafo na parceli
- odlična pozicija i prilaz
- vlasnik fizičko lice
Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom.
Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona) , Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405..
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾