Poslovni prostor na prodaju, Borivoja Stevanovića, 120.000€, 64m²

120.000 €
1.875 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 13
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi imamo poslovni prostor koji može da se koristi i za stanovanje.
Prostor je funkcionalan, izolovan od buke i okružen zelenilom.
Kompletno renoviran, promenjene vodovodne i elektro instalacije, unutrašnja i spoljna hidroizolacija.
Pozicioniran u neposrednoj blizini autoputa ,autobuskih stajališta, marketa,pijace, Osnovne škole ,vrtića i ostalih komercijalnih sadržaja neophodnih za udoban život.
Prostor je božanstven i idealan za investiciju : izdavanje, stan na dan...
PROSTORIJE: ulazni deo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.
(agencijska provizija 2%)
Agencijska provizija 2%