Dvosoban stan na prodaju, Aleksandra Pavlovića, 59.500€, 34m²

59.500 €
1.750 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na norveške radijatore
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1524
- Parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Komforan jednoiposoban stan sa odvojenom spavaćom sobom – odlična prilika za život ili investiciju
Moderan i funkcionalan stan površine 34,41 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra.
U ponudi su dva tipa stanova slične kvadrature:
– 34,41 m² (severna orijentacija)
– 34,36 m² (južna orijentacija)
Ono što ovaj stan izdvaja jeste odličan raspored – odvojena spavaća soba od 8,19 m² pruža dodatni komfor i privatnost, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje.
Stan se nalazi u prizemlju ili na jednom od četiri sprata (prvi, drugi, treći, četvrti).
Terasa dodatno obogaćuje prostor i pruža savršeno mesto za opuštanje i svakodnevni užitak.
Savremena oprema doprinosi kvalitetu stanovanja:
- ✨ Norveški radijatori sa WiFi upravljanjem
- ✨ Bojler sa WiFi sistemom
- ✨ Električne roletne
- ✨ Lift u zgradi
Lokacija nudi sve što je potrebno za udoban život:
- centar u neposrednoj blizini
- škola i vrtić na samo 50 metara pešaka
- Titova vila udaljena svega 400 m
Dodatna pogodnost: kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a.
Bilo da tražite funkcionalan dom ili sigurnu investiciju – ovaj stan predstavlja odličan izbor.