Trosoban stan na prodaju, Ive Vojnovića, 220.000€, 97m²

220.000 €
2.268 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, zamrzivač, mikrotalasna rerna, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Orijentacija ka: istok
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 586
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- Godina izgradnje: 2023.
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, dvorište, alarm, video nadzor
- Kablovska
Opis oglasa
Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade u naselju 4. Juli, površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Stambeni objekat nalazi se u ulici Ive Vojnovića u Zrenjaninu. Ova ulica je svojevremeno nekoliko puta proglašavana za najlepšu ulicu u Srbiji. Lokacija je izdvojena od gužve i buke a nadomak gradskih dešavanja. Savršeno uklopljen arhitektonski koncept ostavlja snažan utisak izgledom i elegancijom. Prostrana rešenja odišu notom komfora i udobnosti, pružaju Vam mir i privatnost stanovanja. Španska keramika A klase, Geberit sanitarije, Herz slavine sa garancijom od 6 godina, Rehau PVC stolarija sa trostrukim staklom i garancijom od 10 godine sa roletnama koje su elktropomične, sigurnosna ulazna vrata sa 8 tački zaključavanja i 5 godina garancije, video nadzor HikVision, fasada sa izlocaijom od stiropora i kamene vune i Fundermax ploča, grejanje putem toplotne pumpe voda vazduh u vidu podnog grejanja, Fan Coil grejanje i hlađenje sa niskim troškovima, kalorimetri za toplu i hladnu vodu, gasni kotao za sanitarnu vodu na nivou cele zgrade, podrumski prostor, lift. Stan se prodaje sa kompletnim kvalitetnim nameštajem. Parking mesto u dvorištu zgrade i ostava takođe ulaze u cenu stana.