Trosoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 240.000€, 86m²

240.000 €
2.791 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1817
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
PRODAJA – TROSOBAN STAN, 86 m² – Bulevar Evrope, "Laguna", Novi Sad
Na prodaju prostran i funkcionalan trosoban stan površine 86 m², smešten u jednoj od najlepših i najtraženijih zgrada na Bulevaru Evrope – kompleks "Laguna".
Stan se nalazi na prvom spratu, koji je po visini u nivou drugog sprata, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i komfora.
Raspored prostorija je izuzetno praktičan i funkcionalan:
prostran dnevni boravak
odvojena kuhinja
dve komforne spavaće sobe
dva kupatila
ostava/praonica za veš
terasa površine 8 m²
Zgrada u kojoj se stan nalazi poseduje lift i vrhunski je održavana, sa sadržajima koji čine svakodnevni život izuzetno udobnim. U samom objektu nalaze se:
market
apoteka
restoran
privatna klinika
U neposrednoj blizini dostupni su svi ključni sadržaji: škole, vrtići, javni prevoz, parkovi i veliki broj prodavnica.
Stan je idealna prilika za porodično stanovanje, ali i kao investicija za izdavanje, zbog atraktivne lokacije i visokog kvaliteta gradnje.
Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem kredita.
+3% Agencijska provizija.
Pozovite nas za više informacija ili da zakažete razgledanje!
AGENT:
Nebojša Tukodi
060... (prikaži broj telefona)