Četvorosoban stan na prodaju, Adice, 126.000€, 61m²

126.000 €
2.066 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2025.
Opis oglasa
Predstavljamo Vam prodaju četvorosobnog stana u izgradnji, 61m2 etažirane površine.
Lokacija - Adice - deo koji gravitira Telepu.
Objekat spratnosti P+1+PK se nalazi u već infrastrukturno razvijenoj ulici i kraju, što podrazumeva asfalt, kanalizaciju, atmosferske vode, itd
PDV u iznosu od 10% nije uračunat u navedenu cenu i može biti odbitna stavka za kupce prve nekretnine.
Planirani rok završetka gradnje Septembar 2026. godine.
Za sve dodatne informacije, prezentaciju projekta i obilazak gradilišta obratiti se na broj telefona
066... (prikaži broj telefona)
ili
065... (prikaži broj telefona)
, Alekse Šantića 64, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405