Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 135.053€, 51m²

135.053 €
2.648 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - interfon, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i sastoji se od dve lamele sa po četiri stana, poseduje interfon i video-nadzor, što obezbeđuje dodatnu sigurnost i komfor stanovanja.
Stan ima ukupnu površinu od 51,07 m2, uz ograđeno privatno dvorište od 45 m2, koje ima pešačku kapiju sa direktnim izlazom na pripadajuće parking mesto. Terasa omogućava izlaz u dvorište kako iz stana, tako i sa parkinga, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom.
Raspored stana
Hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve zasebne sobe, kupatilo i terasa sa izlazom u dvorište. Ovakav raspored čini stan idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju.
Grejanje je podno, na toplotne pumpe, koje se uključuju i isključuju po dogovoru. Plaćanje grejanja vrši se isključivo tokom zimske sezone i iznosi oko 5.000 dinara mesečno.
Mesečni troškovi su niski i iznose približno:
Infostan: 4.000 dinara
Struja: oko 4.000 dinara
Grejanje (zimi): 5.000 dinara
Dvorište
Privatno dvorište je kombinacija behaton ploča i zelene površine, ograđeno kvalitetnom WPC ogradom sa pešačkom kapijom.
Uknjiženje
Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što ovu nekretninu čini dodatno atraktivnom.