Dvosoban stan na prodaju, Adice, 68.170€, 40m²

68.170 €
1.704 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- U izgradnji
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1808
Opis oglasa
Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan smešten u mirnom i sve traženijem delu Adica, u blizini glavnih saobraćajnica i sa brzom vezom ka centru grada, kao i svim neophodnim sadržajima za svakodnevni život. Stan je površine 40m² i pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor. Sastoji se od svetlog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijskim delom, što čini otvoren i prijatan ambijent idealan za boravak i druženje. Spavaća soba je izdvojena i pruža mir i privatnost, dok kupatilo i hodnik dodatno doprinose funkcionalnosti stana. Posebna prednost ovog stana je podno grejanje na gas, koje obezbeđuje ravnomernu temperaturu, visok nivo komfora i energetsku efikasnost tokom cele godine. Stan se nalazi u novijoj gradnji, a planirani rok završetka je kraj godine, što pruža mogućnost kupcima da na vreme isplaniraju svoj novi dom ili investiciju. Lokacija je mirna i pogodna za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, s obzirom na sve veću potražnju u ovom delu grada. U blizini se nalaze prodavnice, škole, vrtići, kao i gradski prevoz. Ukoliko tražite moderan, funkcionalan i kvalitetan stan u perspektivnom delu grada, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku.
Za više informacija kao i za razgledanje stana slobodno nas kontaktirajte.
Kontakt telefoni:
065... (prikaži broj telefona)
,
060... (prikaži broj telefona)