Garsonjera na prodaju, Adice, 40.800€, 24m²

40.800 €
1.700 € / m2
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2086
Opis oglasa
Lokacija: Moderni mini stambeni kompleks smešten je u mirnom, ali popularnom delu Novog Sada, na samo 500 metara od Dunava
Izuzetna Gradnja: Gradnja se odlikuje upotrebom isključivo materijala prve klase i pažljivom izradom svakog detalja. Poseban akcenat je na energetskoj efikasnosti, zvučnoj izolaciji i kvalitetu završne obrade, obezbeđujući stanarima dugoročnu vrednost i komfor.
Privatno Dvorište za Stanare: Najveća prednost kompleksa je prostrano dvorište sa dečijim igralištem, namenjeno isključivo stanarima zgrade. Idealno mesto za porodični život i bezbrižnu igru najmlađih.
GARSONJERA JE PROSTRANA I IMA GRATIS TERASU!
ZMAJ NEKRETNINE
UPISANO U REGISTAR POSREDNIKA 2086, LICENCA 4638
AGENCIJSKA PROVIZIJA JE UKLJUČENA U CENU
KONTAKT JOVANA 064... (prikaži broj telefona) I 063... (prikaži broj telefona)