Jednoiposoban stan na prodaju, Adice, 73.710€, 36m²

73.710 €
2.048 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Parking u dvorištu zgrade
- Godina izgradnje: 2027.
Opis oglasa
Stan u izgradnji, rok završetka se očekuje u Aprilu 2027. godine. Cena je sa PDV-om. Oprema stana je prve klase, uz svaki stan ide klima uređaj, tarket hrastov prve klase na podu u dnevnom boravku, i spavacoj sobi, keramika u kupatilu, kuhinji i na terasi... Pvc stolarija, medijapan sobna vrata, sigurnosna ulazna vrata... Parking slobodan za stanare... Za više informacija pozovite!