Trosoban stan na prodaju, Adice, 133.900€, 52m²

133.900 €
2.575 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1594
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan i kompletno namešten trosoban stan površine 52 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade na Adicama.
Stan je izuzetno očuvan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Raspored prostorija je optimalan i obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu.
Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom, što ga čini pogodnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje.
Zgrada se nalazi u mirnom i porodičnom kraju, sa dovoljno parking mesta u okolini.
U cenu je uračunata agencijska provizija.
Za više informacija, pozovite!
REG. BR. Posrednika : 1594
Sky 021 Nekretnine
060... (prikaži broj telefona)
061... (prikaži broj telefona)
ID: 912