Jednosoban stan na prodaju, Aerodrom, 264.742€, 171m²
Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac
Šifra oglasa: 4zida-7259Oglas ažuriran: 28.04.2026.

264.742 €
1.548 € / m2
171 m²
1 soba
4/4 sprata
Na prodaju stan u Kragujevcu
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1461
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni kompleks Atina.
Izuzetnog dizajna, stanovi su rađeni po postulatima savremene gradnje i moderne tehnologije tako da pruže potpuni osećaj sigurnosti i komfora.
Smešten u prizemlju zgrade, površine 171.91m2 sastoji se iz:
- hodnika sa garderoberom 10.70m2,
- kupatila 5.42m2,
- toaleta 2.70m2,
- kupatila 4.04m2,
- kuhinje 8.61m2,
- dnevne sobe i trpezarije 26.23m2,
- dečije sobe I 8.26m2,
- dečije sobe II 8.26m2,
- spavaće sobe I 13.18m2,
- spavaće sobe II 12.54m2,
- terase 5.20m2,
- terase - ravan krov 60.68m2,
- terase - ravan krov 6.08m2 i
čini idealan prostor za Vas i vašu porodicu.
Trostruka orijentacija objektu pruža izuzetnu osvetljenost.
Lift u zgradi vodi stanare do podzemne garaže a sam pristup garaži je omogućen rampom blagog nagiba.
Stolarija je PVC nemačkog kvaliteta sa roletnama, krov je ravan i termoizolovan, podovi u sobama, kuhinji i kupatilu su obloženi keramikom vrhunskog kvaliteta dok je na terasi neklizajuća keramika I klase.
Grejanje je podno, kotlovi su sa grejanjem sanitarne vode na gas zimi i leti.
Stan takođe poseduje klimu.
Zgrada je sa interfonom i poseduje sistem internog video nadzora.