Troiposoban stan na prodaju, Alibegovac, 155.740€, 72m²

155.740 €
2.163 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1386
- Kablovska
Opis oglasa
Novi Sad - Alibegovac
▪️ Prodaje se troiposoban stan površine 72 m².
▪️ Nalazi se na prvom spratu u urbanoj vili i trostrano je orijentisan. Odličnog rasporeda i iskorišćenih kvadrata. Sastoji se od ulaznog hodnika sa mestom za plakare i cipelarnike koji vodi na jednu stranu u prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu na kojoj postoji mesto za hladnu ostavu, i kuhinju sa prozorom kao prirodnom ventilacijom, a na drugu stranu ka spavaćem delu kojeg čine tri spavaće sobe , toalet i kupatilo.
▪️ Grejanje stana je podno preko toplotnih pumpi tako da su troškovi minimalni mogući.
▪️ Uz stan je moguća kupovina parking mesta po ceni od 7.000 €.
▪️ Za kupce prve nekretnine je moguć povrat PDV.
▪️ Stan je useljiv po isplati.
▪️ Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita kao i kredita za mlade, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Nalazi se na samo 9 minuta vožnje do centra Novog Sada ( Futoške pijace, Dunavskog parka )
▪️ Cena stana je 155.740 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.