Četvorosoban stan na prodaju, Autokomanda, 274.500€, 90m²

274.500 €
3.050 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Blizina auto-puta, obrazovnih institucija, zdravstvenih ustanova i lak pristup javnom prevozu je nešto što Vam je potrebno za život bez stresa u metropoli kao što je Beograd.
Na popularnoj Voždovačkoj lokaciji se nalazi zgrada u izgradi koja će biti useljiva Septembar/Oktobar 2025 godine i u kojoj su kvadrature od 35 do 150m2, a koja se radi po najvišim građevinskim standardima što sa firmom koja gradi objekte po Beogradu 20 godina i ne bi moglo drugačije. -
- Grejanje i hlađenje preko toplotne pumpe i multi split sistemi sa fancoilovima,
- Italijanska alu stolarija sa termoizolacionim staklom što omogućava vrhunsku termičku i zvučnu izolovanost,
- Komarnici,
- Alu roletne na električne podizače,
- Villeroy & Boch sanitarije,
- Granitna Italijanska keramika 1 klase renomiranog proizvođača,
- Walk in tuš,
- Geberit ugradni kotlić,
- Bosal blindirana ulazna vrata,
- Sobna vrata od medijapana,
- Hrastov višeslojni parket,
- Invertna klima,
- Klasična garažna mesta (nisu klackalice),
- Dobro osvetljeni stanovi zahvaljujući stolariji velikih dimenzija,
- Autoput 1km od objekta. Fakultet na samo 400m od zgrade, gimnazija na 800m, dom zdravlja na 500m, kao i razni drugi komercijalni sadržaji.
Uredna papirologija, 1/1.