Troiposoban stan na prodaju, Jove Ilića, 554.000€, 137m²

554.000 €
4.044 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), toalet, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Prazno - centralna klima
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 2 parking mesta
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2024.
- Zgrada poseduje: recepcija, video nadzor
- Autobuske linije: 47, 48
- Tramvajske linije: 10, 14
Opis oglasa
Na prodaju luksuzni penthouse u novogradnji, nikada useljavan, sa savremenim smart home sistemom. Stan krasi prostrana terasa trostrane orijentacije, sa koje se pruža prelep pogled na Hram Svetog Save i Beograd kao na dlanu.
Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta i spavaćeg bloka koji je strukturalno odvojen i čine ga dve spavaće sobe: jedna je opremljena walk in garderoberom i sopstvenim kupatilom, dok druga ima svoje privatno kupatilo. Stan je dizajniran sa pažnjom na detalje, koristeći vrhunske materijale koji garantuju udobnost i luksuz.
Smart home sistem omogućava lako upravljanje svim funkcijama: grejanjem na toplotne pumpe, hlađenjem, roletnama i osvetljenjem, čineći ovaj penthouse savršenim izborom za one koji žele modernu tehnologiju, komfor i prestižan životni prostor sa nezaboravnim pogledom. Zgrada sa portirnicom.
Postoji mogućnost i kupovine dva garažna mesta na nivou -1.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje pregleda, slobodno nas kontaktirajte.