Dvoiposoban stan na prodaju, Avijatičarsko Naselje, 170.000€, 64m²
Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1003187Oglas ažuriran: 08.05.2026.

170.000 €
2.656 € / m2
64 m²
2,5 sobe
2/6 spratova
Stan,NOVI SAD,AVIJACIJA,kv: 64.00, € 170000, ID: 1003187
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1990.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID 1003187
AVIJACIJA, DVOIPOSOBAN STAN, 64m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju prave porodične nekretnine u uređenom delu grada..
PRODAJA – MODERAN DVOIPOSOBAN STAN U NOVOM SADU, KVALITETNA ZGRADA
Na prodaju je moderan dvoiposoban stan smešten na 2. spratu stambene zgrade kvalitetno građene. Stan odlikuje kvalitetna gradnja, funkcionalan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.
Stan se sastoji od dve komforne spavaće sobe, prostranog i svetlog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na prijatnu terasu, kuhinja i trpezarija kao zasebna celina, čine ovaj stan pravi porodični. U sklopu terase se nalazi i hladna ostava, a terasa je zastakljena.
Grejanje sje centralno gradsko, što omogućava bezbrižnost tokom cele godine.
Oko zgrade puno parking mesta, što dodatno doprinosi praktičnosti i komforu svakodnevnog života.
Idealno za porodice, kao i za sve koji žele kvalitetan stan u mirnom i modernom okruženju.
Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za ozbiljne kupce, dogovor oko cene.
Za dodatna pitanja ove nekretnine pozovite nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.