Dvosoban stan na prodaju, Džordža Vašingtona, 289.900€, 87m²
Beograd, Stari Grad opština, Bajlonijeva Pijaca
Šifra oglasa: 4zida-123501Oglas ažuriran: 11.05.2026.

289.900 €
3.332 € / m2
87 m²
2 sobe
1/3 sprata
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 123501, I/III, uknjižen. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...