Dvosoban stan na prodaju, Banatić, 211.150€, 74m²

211.150 €
2.853 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja savršen spoj modernog dizajna, vrhunskog kvaliteta i dodatnih sadržaja, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu.
Projekat prodaje stanova u Novom Sadu obuhvata:
garsonjere
dvosobne stanove
Površine stanova se kreću od 25,56 m2 do 57,29 m2, što ih čini idealnim za stanovanje, ali i kao investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu.
Luksuzni sadržaji u kompleksu
✔️ Recepcija za zakupce (uključeno u cenu)
✔️ Restoran u okviru zgrade
✔️ Vešeraj za zakupce
✔️ SPA zona (sauna i dodatni sadržaji)
✔️ Fitnes i mini teretana
✔️ Premium koncept stanovanja (hotelski stil)
Nude se 3 modela plaćanja - avansno plaćanje, gotovinsko plaćanje i stambeni kredit. Cena je navedena za kreditne kupce, dok uz avansno plaćanje i gotovinsku kupovinu dobijate dodatni popust
Kvalitet gradnje i opreme
✔️ Ručno obrađeni višeslojni podovi od slavonskog hrasta ili LVT podova
✔️ Furnirana sobna vrata sa magnetnim bravama
✔️ Bezbednosna ulazna vrata (Invent-vrezor)
✔️ Aluminijumska stolarija sa električnim liftovima
✔️ Centralno gradsko grejanje sa kalorimetrima