Četvorosoban stan na prodaju, Nodilova, 336.720€, 112m²

336.720 €
3.006 € / m2
- U izgradnji
- Prostorije: kupatila (2), toalet, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1219
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
U novom stambeno-poslovnom kompleksu na Banovom Brdu, Lamela A, useljiv, nalazi se ovaj odličan 4.0 stan, na I spratu, pametne, ekološke zgrade, zatvorenog tipa, sa 24-satnim video nadzorom.
Karakteristike objekta:
- Atraktivna lokacija, odlična veza sa saobraćajnicama, okruženje prijatno za život
- Projektovano po najvećim estetskim građevinskim i ekološkim standardima
- Koncept "pametne kuće" - ušteda električne energije, bezbednost i komfor5
- Energetski pasoš
- Pokrivenost optičkom mrežom
U cenu stana nije uključen PDV.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesto po ceni od 25.800 EUR sa PDV-om.
Stan iste strukture može se kupiti i na I, II, III spratu. Pozovite za više informacija!