Dvoiposoban stan na prodaju, Vase Stajića, 180.337€, 57m²

180.337 €
3.164 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatila (2)
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan u izgradnji, u potkrovlju, sa minimalnim kosinama.
Sa dve spavaće sobe, dva mokra čvora, dvostran.
Ukupna površina stana 56,71m2 sa lođom (0,51m2), grejna površina 56,20m2.
Rok završetka decembar 2026.
Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 22.000 eura sa Pdv-om.
Navedena cena je bez PDV-a. Kupac ima pravo na povraćaj PDV-a.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.