Petosoban stan na prodaju, Nedeljka Čabrinovića, 316.000€, 132m²

316.000 €
2.394 € / m2
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1115
- 1 lift
- Kablovska
Opis oglasa
Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2 i 52m2). Stan je pozicioniran na odličnoj lokaciji, trostrano orijentisan. U blizini stana, na dohvat ruke, nalaze se svi infrastrukturalni sadržaji. Stanu pripada i jedno parking mesto koje ulazi u cenu. ID oglasa: 72308. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene.