Trosoban stan na prodaju, Izvorska, 260.000€, 80m²
Beograd, Čukarica opština, Banovo Brdo
Šifra oglasa: 4zida-11397Oglas ažuriran: 24.04.2026.

260.000 €
3.250 € / m2
80 m²
3 sobe
4/5 spratova
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 759
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaje se nesvakidašnji duplex koji je uknjižen na 72 kvm sa terasom 80 kvm, sa divnim pogledom u najlepšem delu Banovog brda. Kompletno namešten. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve spavaće, kupatilo, terasa. Agencijska provizija 2%
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...