Trosoban stan na prodaju, Banovo Brdo, 180.000€, 60m²

180.000 €
3.000 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: lođa, video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija.
Stan površine 60 m² nudi izuzetnu funkcionalnost: dve spavaće sobe, kupatilo, toalet , i optimalno iskorišćen prostor zahvaljujući vrhunskom arhitektonskom rešenju.
ODLIČNA POZICIJA
U krugu od 1 km nalaze se svi ključni sadržaji za udoban život:
Ada Mall – 800 m
Ada Ciganlija – 900 m
Policijska stanica – 150 m
Opština Čukarica – 350 m
Pošta – 290 m
Dom zdravlja – 900 m
OŠ "Josif Pančić" – 800 m
KARAKTERISTIKE OBJEKTA
Investitor poznat po visokom standardu izgradnje i pažnji prema detaljima, koristi samo proverene materijale i tehnologije:
Grejanje: Centralno sa kalorimetrima – plaćanje po potrošnji
Stolarija: Kvalitetna aluminijumska
Keramika: Prva klasa, uvoz iz Španije
Parket: Hrastov, visokog kvaliteta
Ulazna vrata: Sigurnosna, blindirana
Sobna vrata: Medijapan
Termoizolacija: Kamena vuna
Sanitarije: Proizvodi renomiranih brendova
Bezbednost: Video nadzor i video-interfon