Četvorosoban stan na prodaju, Kralja Radoslava, 170.000€, 104m²

170.000 €
1.635 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1552
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se kompletno renoviran četvorosoban stan u odličnom stanju.
Raspolaže sa 3 spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom koji je u središnjem delu stana kao i komfornom kuhinjom sa trpezarijom. Stan poseduje veliku ostavu i lepo sređen tavan.
Nekretnina je u odličnom stanju.
Sa lepe terase se pruža pogled na dvorište iz koje se i ulazi u stan.
Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2%
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Nikoli Tesli19 min
- Ičkova kuća30 min
- Livnica Pantelić31 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Branko Radičević)5 min
- Srednja škola (Saobraćajno tehnička škola)21 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Parkić)13 min
- Fakultet (SMATSA školski centar)17 min

- Bolnica (Kovid bolnica Batajnica)10 min
- Klinika (Poliklinika MB)16 min
- Teretana (Teretana Urban Jungle)11 min
- Prodavnica (Supermarket Plitvice)3 min
- Restoran (Restoran Elite)8 min
- Kafana (Pivnica Kod kuma)19 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)16 min
- Autobuska stanica (Braće Radišić)2 min
- Banka (Banca Intesa)8 min
- Pošta (Pošta Beograd 108)5 min
Kontakt oglašivača