Troiposoban stan na prodaju, Terazije, 350.000€, 68m²

350.000 €
5.147 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1730
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum
- Kablovska
Opis oglasa
Stan se nalazi u strogom centru grada na samo nekoliko koraka od Knez Mihajlove, Trga Republike i svih važnih gradskih sadržaja.
Sastoji se od četiri prostorije, hodnika, kupatila i pripadajućeg podruma.
Osim za stanovanje pogodan je za poslovni prostor i za " stan na dan".
Salonski stan izvorno, trenutno spušteni plafoni, može se vratiti u prvobitno stanje.
Uknjižen na 68m2, 1/1
Agencijska provizija 2%