Dvosoban stan na prodaju, Beograd na vodi, 275.000€, 53m²

275.000 €
5.189 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Predstavljamo vam najpopularniji stan za rentiranje u kompleksu Beograd na vodi..
Nalazi se u zgradi Sole, gleda na Geleriju, pozicinoran tako da je idealan za rentiranje stan na dan, kao i za poslovni prostor jer je na prvom spratu.
Prodaje se potpuno opremljen tako da budući vlasnik može odmah da krene sa izdavanjem.
Postoji mogućnost kupovine dva parking mesta što takodje povećava njegov potencijal za rentiranje kao poslovni prostor.
Cena jednog parking mesta je 25000e.
Poziciju zgrade Sole nećemo previse hvaliti jer je savršena.
Pozovite nas i uverite se u naš opis stana na licu mesta.
Agencijska provizija iznosi 2%.
.