Trosoban stan na prodaju, BULEVAR VUDROA VILSONA, 381.999€, 81m²

381.999 €
4.716 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatila (2)
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1850
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2024.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd
BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850
EKSKLUZIVNA PONUDA –POTPUNO NOV LUKSUZAN TROSOBAN STAN U JEDNOJ OD NAJTRAŽENIJIH ZGRADA-BW AURORA/81m2 ,DIZAJNERSKI PREMIUM NAMEŠTEN– NIKADA USELJAVAN– AKCIJA!
Cena stana: 381999 €
Garažno mesto (opciono): 27.000 €
Uknjižen stan – Mogućnost stambenog kredita!ODMAH USELJIV. USELJENJE BEZ DODATNIH ULAGANJA.
U stan je uloženo više od 30.000 evra, kada se to uzme u obzir , onda cena stan je najpovoljnija na tržištu.
U ponudi imamo luksuzno opremljen stan površine 81 m², smešten na 4. spratu prestižne zgrade BW Aurora, u samom srcu Belgrade Waterfront. Stan je potpuno nov, nikada nije bio useljen, a u njega je uloženo oko 30.000 € u opremanje i nameštaj, što uključuje vrhunski nameštaj, najnoviju tehniku i dizajnerske elemente koji čine ovaj prostor funkcionalnim i estetski savršenim.STAN JE PAŽLJIVO PROJEKTOVAN I KOMPLETNO DIZAJNERSKI OPREMLJEN, SA JASNIM FOKUSOM NA KOMFOR, FUNKCIONALNOST I DUGOROČNU VREDNOST.
Struktura stana i raspored:
• Prostran open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom
• Izlaz na komfornu terasu
• Dve spavaće sobe (master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom)
• Dva moderna kupatila
• Vešernica/
• Velika ostava
Stan je dvstrano orjentisan ,izuzetno svetao i tih, sa spavaćim blokom okrenutim ka zelenilu, parku i reci, potpuno suprotnom od ulice. Ovaj detalj omogućava potpunu privatnost i mirno okruženje.