Dvosoban stan na prodaju, Vespučijeva, 187.000€, 68m²

187.000 €
2.750 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 937
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
Opis oglasa
Komforan dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle, gradnja 2004. godine, adabtibilan u dvoiposoban. Stan je dvostrano orijentisan u jako lepom i odrazavanom stanju. Uknjizen na korisnu povrsinu 68m2, gradjevinska 72m2.
Stan se sastoji od prostranog ulaznog dela hodnika, velike dnevne sobe povezane sa velikom lodjom od 6m2, kuhinje sa trpezarijom potpuno odvojene i povezane takodje sa lodjom, prostrane spavace sobe, kupatila. Stan za preporuku.
Ag. provizija za kupca stana 2% od ugovorene cene.
Kontakt tel.
064... (prikaži broj telefona)