Četvorosoban stan na prodaju, Vojvođanska, 380.000€, 98m²
OBIĐI 3D TURU

380.000 €
3.878 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se ekskluzivan četvorosoban stan, smešten u prestižnom delu grada. Nalazi se u modernoj zgradi sa liftom izgrađenoj od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se kompletno namešten pažljivo biranim nameštajem i belom tehnikom, spreman za useljenje, sunčan i svetao tokom celog dana.
Prostorije: hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinja po meri sa ugradnim aparatima, tri spavaće sobe od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom i još jedno prostrano kupatilo.
Uz stan u ponudi su i dva garažna mesta po ceni od 25.000 evra svako.
U blizini su škole, vrtići, Lidl, javni prevoz kao i odlična saobraćajna povezanost sa drugim delovima grada.
Agencijska provizija 2%
Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Republike Argentine9 min
- Park Blok 7025 min
- Dečje igralište36 min

Obeležja kulture u blizini
- Stara osnovna škola6 min
- Česma11 min
- Spomenik Mahatma Gandiju11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Sterija Popović)5 min