Trosoban stan na prodaju, Omladinskih brigada, 590.000€, 95m²

590.000 €
6.211 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2022.
- Zgrada poseduje: lođa
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-95m2,
U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom kompleksu West 65.
Stan je dvostrano orijentisan (severoistočno), sa obiljem prirodne svetlosti i funkcionalnim rasporedom prostorija. Dnevna soba, trpezarija i kuhinja koncipirane su kao open space celina, što prostoru daje dodatnu prostranost i eleganciju.Stan poseduje, dve komforne master spavaće sobe, svaka sa sopstvenim kupatilom, dodatni gostinski WC i odvojenu prostoriju – vešeraj. Grejanje i hlađenje u stanu je integrisano kroz podne i zidne konektore što pruža dodatni osećaj komfora.
Opremljen je kvalitetnim nameštajem i savremenim uređajima, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se prodaje sa garažnim mestom koje je uključeno u cenu.Idealan izbor za one koji traže luksuz, komfor i vrhunsku lokaciju.
West 65 Tower pruža viši nivo komfora od bilo koje zgrade u Beogradu kroz suvu vezu sa tržnim centrom, najluksuznijim spa centrom u Beogradu u okviru zgrade u okviru kog stanari imaju posebne pogodnosti, recepciju i fizičko obezbeđenje 24/7.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu