Dvosoban stan na prodaju, Jurija Gagarina, 193.800€, 55m²

193.800 €
3.524 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 55m² u atraktivnom delu Bloka 70.
Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za uživanje.
Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život – prodavnica, škola, vrtića, pijace, kao i linija gradskog prevoza. Reka Sava udaljena je svega nekoliko minuta hoda, što dodatno doprinosi kvalitetu života i pruža mogućnost za rekreaciju i opuštanje u prirodi.
Zgrada je uredna i odlično održavana, sa visokim nivoom higijene, a dodatnu sigurnost pruža video nadzor.
Idealan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija.
Agencijska nadoknada iznosi 2%.
.