Dvosoban stan na prodaju, Jurija Gagarina, 218.000€, 64m²

218.000 €
3.406 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1347
- 1 lift
- Zgrada poseduje: lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Strukturno odličan dvosoban stan, lako adaptibilan u dvoiposoban (bočni francuski prozor), dvostrano orijentisan i u izvornom stanju.
Odličan za život i kao investicija.
Nalazi se u srcu bloka 70, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život.
Prostorije:
ulazni hodnik, kupatilo, ostava, dnevna soba, degažman, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i lođa.
Stan poseduje pripadajući podrum.
Zgrada je uredna, dobro održavana, suva i čista, u prizemlju je prostrana biciklarnica.
Okružena je parkovskim zelenilom sa dosta parking mesta.
Kontakt telefon 060... (prikaži broj telefona) . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Blok 706 min
- Dečje igralište16 min
- Park Republike Argentine18 min

Obeležja kulture u blizini
- Stara osnovna škola6 min
- Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu7 min
- Česma8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Savremena osnovna škola)6 min
- Srednja škola (Tehnička škola Zmaj)4 min
- Vrtić (Predškolska ustanova Meda 2)13 min
- Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije ITS)7 min