Dvosoban stan na prodaju, Jurija Gagarina, 220.000€, 63m²

220.000 €
3.492 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 145
- 1 lift
Opis oglasa
Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo :
Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan u dvoposoban, na četvrtom spratu dobro održavane zgrade sa urednim ulazom, liftom I centralnim grejanjem.
agencijska provizija 2%
uknjizen 4/11 Jurija Gagarina -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD http://www.teofilnekretnine.com/stan-beograd/kartica.php?id=4619
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Blok 703 min
- Dečje igralište17 min
- Park Republike Argentine24 min

Obeležja kulture u blizini
- Česma5 min
- Spomenik Mahatma Gandiju5 min
- Stara osnovna škola6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Mladost)5 min
- Srednja škola (Srednja škola Kosta Cukić)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Smartkos)4 min
- Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije ITS)11 min

- Bolnica (Puls kardiološki centar)8 min
- Klinika (Poliklinika Naturalia)5 min
- Teretana (Iron Republic Gym 2)5 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)4 min
- Restoran (Restoran Li Xia)5 min
- Kafana (Dalton's Pub)4 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)8 min