Troiposoban stan na prodaju, Jurija Gagarina, 328.000€, 95m²

328.000 €
3.453 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi uknjižen stan.
Južno je orijentisan, izuzetno svetao.
Izvorno troiposoban.
Sastoji se od velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom.
Odvojena kuhinja.
Tri spavaće sobe.
Odvojeno kupatilo i toalet.
Ostava i velika terasa.
Ulaz je sređen, dobro se održava, novi liftovi.
Zgrada je odlično pozicionirana.
Blizina prevoza, marketa, vrtića, škole, šetališta.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Blok 709 min
- Dečje igralište10 min
- Park Republike Argentine27 min

Obeležja kulture u blizini
- Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu8 min
- Stara osnovna škola9 min
- Česma10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola 20. oktobar)4 min
- Srednja škola (Tehnička škola Zmaj)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Srna)4 min
- Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije ITS)7 min

- Bolnica (Puls kardiološki centar)5 min
- Klinika (Poliklinika Solar Medical Center)4 min
- Teretana (Fitness centar Mega Gym Novi Beograd)6 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)1 min