Četvorosoban stan na prodaju, 29. novembra (Borča), 189.200€, 86m²

189.200 €
2.200 € / m2
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 13
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, odličan, troetažni četvorosoban stan u Borči 1, u tihom i mirnom okruženju.
U gradnji, kao i u opremanju stana, korišćeni su visoko kvalitetni materijali uz poštovanje savremenih estetskih zahteva.
Na prizemlju se nalaze antre, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo.
Na prvoj etaži se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo, a na trećem nivou se nalaze spavaća soba i terasa.
Svaka soba poseduje inverter klima uredjaj.
Vrlo svetao, osunčan, jugozapadno orjentisan sa lepo uredjenom bašticom ispred ulaza.
U cenu stana je uračunato i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade.
Cena stana je iskazana bez obračunatog PDV-a.
Stan se može kupiti sredstvima stambenog kredita.
Za svaku preporuku.
(agencijska provizija 2%)
Agencijska provizija 2%