Dvosoban stan na prodaju, Ravničarska, 81.000€, 121m²
Beograd, Palilula opština, Borča
Šifra oglasa: 4zida-2324Oglas ažuriran: 20.04.2026.

81.000 €
669 € / m2
121 m²
2 sobe
Prizemlje/1 sprat
- Grejanje na TA peć
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 115
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 121,58 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 84,54 od kojih je terasa 47,50 m2 i u nivou prvog sprata površina 37,04 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Vremeplov nekretnineVesna Kurbalija

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...