Jednoiposoban stan na prodaju, Ovčanski put, 90.867€, 43m²

90.867 €
2.113 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1984
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
U prilici smo da vam ponudimo stanove svih struktura u novom naselju koje se gradi u Borči.
Naselje izlazi na dve ulice Ovčanski put i i Kumaničku. U neposrednoj blizini je gradski prevoz, škola, vrtić, više marketa, apoteka kao i svi ostali sadržaji koji olakšavaju svakodnevan život.
Naselje će imati ukupno 14 lamela, i uz svaki stan u cenu je uračunato pripadajuće parking mesto.
Zgrade će biti izgrađene od najkvalitetnijih materijala. Energetski efikasne, sa etažnim grejanjem. Podovi će biti obloženi tarket parketom S klase, keramika I klase. Svaki stan ima svoju klimu.
Završetak radova do sredina 2027.godine.
Moguća je kupovina na kredit. Za kupce prvog stana na teritoriji Republike Srbije povraćaj PDV-a.
U cenu stana je uračunat PDV.
Za keš kupce moguće sukcesivno plaćanje koje prati stepen izgradjenosti. Takodje povraćaja PDV-a.
Podne i zidne obloge
• Višeslojni parket (Tarkett ili ekvivalent)
• Lajsne u tonu parketa
• Granitna keramika I klase
• Keramika po izboru (uz eventualne doplate ukoliko izbor probija budžet)
• Keramika u kuhinji
• Rasveta uključuje plafonsku rasvetu u kupatilima i na terasama
2) Stolarija i vrata
• Spoljna stolarija: PVC 5-komorna, antracit obostrano, dvoslojno staklo
• ALU roletne