Trosoban stan na prodaju, Borča, 95.000€, 73m²

95.000 €
1.301 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta.
Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm.
Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu.
Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.