Dvoiposoban stan na prodaju, Brace Jerkovica, 199.980€, 76m²

199.980 €
2.631 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 109
- Zgrada poseduje: lođa
Opis oglasa
Ova dvoiposobna nekretnina, smeštena na devetom spratu zgrade iz 1977. godine, nudi savršen spoj komfora i funkcionalnosti na atraktivnoj lokaciji u naselju Braće Jerković, opština Voždovac. Sa površinom od 76 m², stan obezbeđuje dovoljno prostora za porodični život ili kao investicija za iznajmljivanje. Komotan raspored prostorija omogućava lako kretanje i maksimalnu iskorišćenost svakog kvadratnog metra. Zgrada je smeštena u mirnom okruženju, ali istovremeno blizu svih potrebnih sadržaja, uključujući prodavnice, restorane i javni prevoz. Ova pogodna lokacija omogućava brzu povezanost sa drugim delovima grada, što je čini idealnom za one koji traže praktičnost u svakodnevnom životu. Centralno grejanje obezbeđuje udobnost tokom hladnijih meseci, dok prostrane sobe pružaju mogućnost prilagođavanja unutrašnjeg prostora prema ličnim potrebama. Kupovina ovog stana predstavlja investiciju u kvalitetan život, sa potencijalom za dalji razvoj i prilagođavanje. Njegova funkcionalnost i komfor čine ga odličnim izborom za sve one koji traže miran dom u urbanom okruženju. Ova nekretnina, po ceni od 199.980€, nudi idealnu priliku za sreću i udobnost u jednom od najtraženijih delova Beograda.