Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 180.000€, 95m²
Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-107576Oglas ažuriran: 01.05.2026.

180.000 €
1.895 € / m2
95 m²
4 sobe
6/6 spratova
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 107576, VI/VI, lift, uknjižen. Dupleks sa dva kupatila. Prodaje se sa komplet nameštajem. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...