Trosoban stan na prodaju, Vardarska, 185.000€, 67m²

185.000 €
2.761 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 122944, IV/XII, lift(2), terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se prelep trosoban stan u Vardarskoj ulici u blizini Bulevara Evrope. Dve spavaće sobe. Veliki prozori dužinom celog dnevnog boravka. Uknjižen. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs